Podzimní online půjčky

krátkodobé bankovní úvěry do 50 000 kč

Chci si půjčit

Naposledy požádal o půjčku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 13:02požádalo4000 Kč.

1

Vyplňte online formulář

Vyplňte nezávaznou online žádost a získejte bližší informace o půjčce

2

Kontaktuje Vás poskytovatel

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Dozvíte se výsledek

Po podpisu smlouvy Vám budou peníze zaslány na účet.

Dnes požádalo již 62 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Diskrétnost

Při žádosti a vybavení půjčky je zachována maximální diskrétnost.

Bez nutnosti doložení příjmu

Získejte půjčku i bez dokládání příjmu.

Půjčka šitá na míru

Nastavte si půjčku přímo na míru podle svých potřeb.

"Oceňuji přístup společnosti. Obchodní zástupce mi poskytl všechny potřebné informace. Vše probíhalo podle dohodnutých podmínek."

Hana, Břeclav

"Rychlost a žádné zbytečné papírování - to jsou věci, které lidé v nečekaných situacích nejvíce ocení. Online půjčka mi pomohla, když jsem to nejvíc potřeboval."

Hana, Břeclav

Kolik si mohu půjčit?

Výšku půjčky i dobu splatnosti si nastavíte v nezávazném online formuláři. Po splacení a při opětovné žádosti se s poskytovatelem půjčky můžete dohodnout i na vyšší výšce půjčky.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka je určena pro klienty s pravidelným příjmem. Proto ji mohou získat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Důležité je mít věk nad 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Kdy dostanu peníze?

Po podpisu smlouvy budou peníze okamžitě zaslány na Váš bankovní účet. Rychlost jejich připsání na účet záleží od banky, ve které máte vedený běžný účet, zpravidla je to do 24 hodin.

Musím mít potvrzení o zaměstnání?

Pro získání online půjčky nemusíte předkládat potvrzení o zaměstnání. Výhodou online půjčky je, že ji mohou získat i studenti, důchodci nebo maminky na mateřské dovolené.


Na finanční úřad se musíte přihlásit nejpozději do 15 dnů ode dne, kdy jste začali s vykonáváním samostatné činnosti, nebo kdy jste za tuto činnost přijali první odměnu.

Modelem, který začal určovat nový směr Škodovky, se stala Škoda 440, známá spíše pod označením Spartak.

Vždy hradíte jen denní úrok.

V případě půjčky platí odměnu klient úvěrové společnosti za to, že si mohl peníze půjčit a disponovat s nimi.

Na absolutní hlouposti totiž můžete v případě problémů pohořet.

Krytí škod volíte v limitech 10 000, 20 000, 30 000, 40 000 a 50 000 Kč se sjednanou spoluúčastí 1 000 Kč.

©   CoolPujcky.cz - Půjčka AsisTeam Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

©   CoolPujcky.cz - Půjčka na auto bez registru Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Řidič, kteří jezdí s nepojištěným vozidlem se vystavuje riziku nemalého finančního postihu.Milion korun se může zdát hodně, při léčbě vážných úrazů hlavy či páteře nebo nemocí v zahraničí se však může i takový “balík” ukázat jako zoufale malá částka.

Na daňové zvýhodnění můžete dosáhnout i vy, pokud dodržíte zákonné podmínky.

Směle tak může dojít k okamžité exekuci.

Pokud budete řešit například odcizení kola venku, je dobré vědět, že pro případ krádeže nebývají většinou kola pojištěna v nočních hodinách (zpravidla mezi 22. a 6. hodinou).


Menu / Služby / Běžné účty nebo Spořicí účty / 3 tečky v pravém horním rohu / Založit nový účet
Po spojení, během něhož přejde pojistné portfolio z Generali do České pojišťovny vznikne nový lídr na pojištovacím trhu.

 • Úspěšný koncept aliance hele přenesl Home Credit v loňském roce také na Slovensko.
 • Nejvíce z nich působí v Praze a při půjčování si často vystačíte jen s mobilní aplikací.
 • Za zpracování žádosti se neplatí žádné poplatky a všechny finanční produkty jsou pod dohledem České národní banky.
 • Je rozdíl dát za cestu do Norska pětistovku nebo pět tisíc.
 • Takové předměty je možné prodat pouze tehdy, pokud jejich cena zjevně přesahuje cenu obvyklého vybavení domácnosti.

Klienti si dnes podle něj vybírají banku i podle toho, jestli se k nim chová přátelsky, otevřeně a férově.

Mezi rizikem a výnosem je vždy přímá úměra, takže o to jednodušší logika:.

Úvěrový rámec je navíc tak široký, že pokryje jak nejmenší výdaje, tak klidně i rekonstrukci nemovitosti.

Posledním krokem jsou zatím televize s technologií OLED.Asi už sami tušíte, že je různá, protože si můžete vybírat rizikovější a výnosnější nebo méně rizikové a též méně výnosné půjčky, do nichž budete své peníze vkládat.

Pokud dojde k půjčce mezi fyzickými osobami, může se ve smlouvě o bezúročné půjčce ponechat prostor pro vyjádření vůle obou stran – stanoví se sjednání úroků nebo bezúročné zapůjčení.Jinde je garance jen do 20 tisíc euro, k tomu ještě desetiprocentní spoluúčast.

Hraní hazardních her je zábava jako každá jiná, ale pokud se z této kratochvíle stane problém – ovlivní chování samotného hráče, začne se projevovat na jeho každodenním životě, je nutný zásah.

Jejich nabídky se vyrovnají bankovním půjčkám, a pokud si je zákazník dobře vědom svých finančních možností, neskrývají žádné záludnosti.

Jak je to se stářím vozidel a jejich dovozem do ČR? Rok výroby není omezen, pokud má vůz takzvanou homologaci ES.

Podle toho, kolik nabízejí, na jak dlouho, nebo zda se jedná o vyplácení v hotovosti, nebo budete chtít peníze zaslat klasicky na účet.


Pokud hledáte místo ideální pro výlety po ČR, pak vám Praha v seznamu rozhodně nemůže chybět. .

Zda bude omezena i délkou trvání do 60 let, na to si musíme počkat až do představení konkrétního zákona.Na většině území převládají zelené nížiny, směrem k východu lze narazit na vrchoviny.

U normálního rozdělení pravděpodobností má střední hodnota největší četnost (pravděpodobnost) a četnosti (pravděpodobnosti) menších a větších hodnot postupně klesají, jak ukazuje výše uvedený obrázek hory Říp.

Není to ale technicky nijak jednoduché a může to trvat delší dobu, proto tyto platby zatím prosím řešte jiným způsobem.

Reklamy, které vás lákají na téměř nulové úrokové sazby, jsou krásným lákadlem pro důvěřivce a finančně negramotné jedince.

Pokud bude váš příjem například 185 000 Kč a vaše nesplacené úvěry dosahují třeba 90 000 Kč se splatností 3 roky, musíte každý rok zaplatit 30 000 Kč.


Zadejte výši svého dluhu, kolik je potřeba doplatit a na základě těchto dat vám kalkulačka spočítá novou měsíční splátku a hned víte, zda je konsolidace či refinancování vhodné i ve vašem případě.

Vy si tak prostřednictvím naší stránky můžete jednoduše zvolit produkt, který vám nejvíce vyhovuje a spňuje veškeré vaše požadavky.

Měli bychom si uvědomit, že spoření je rozhodnutí, na které musíme myslet na začátku každého měsíce a zejména při výplatě.

Není divu, své oblíbené pořady si můžete pustit kdykoliv a na mnoha různých zařízeních.


Češi ale věří novým aplikacím a online službám, proto se na trh postupně dostávají i online platformy umožňující (pasivní) investování skrze investiční roboty.

 • Nejrychleji jsou obecně schvalovány půjčky před výplatou, kde lze mluvit o hodinách, v některých případech dokonce jenom o minutách.
 • I takové nezaplacené účty u mobilních operátorů se zaznamenávají v registrech dlužníků. .
 • Prvních 10 volných otáček získáte bez nutnosti vkladu na herní konto, nebo plnění jakýchkoliv protáčecích podmínek. Stačí jen v konkrétní den vstoupit do předem dané hry a free spiny jsou vaše.
 • Tyto informace potřebujete k tomu, aby vám náš porovnávač zjistil přesnou cenu, která se odvíjí od ideálního tarifu.
 • Nejprve jej obere v pokeru o peníze i o auto a nakonec svede jeho manželku Solange.
Internet v mobilu dnes rozhodně nestačí.

nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 50 000 Kč až 10 000 000 Kč.Dnes je na trhu už několik bank, které nabízí zdarma nejen vedení účtu, ale například i tuzemské platby, elektronické výpisy nebo výběry z vlastních bankomatů.

Jestliže si přejete mít stoprocentní jistotu, že uspějete s žádostí o peníze i coby cizinec, máte tři možnosti, jak své šance posílit. Můžete zvolit strategii ručitele, spolužadatele nebo zástavy své nemovitosti.

 • Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky a hned budete mít jasněji v tom, jak se postarat o své peníze, a podle toho si sami vyberete.
 • Skládá se z celé škály pojištění pro turistické či pracovní zahraniční cesty, pro krátkodobé nebo dlouhodobé pobyty v cizině, lze také navolit pojištění pro nebezpečné či extrémní sporty a sportovní soutěže.
 • 5 000 Kč, který ale může být částečně kompenzován odměnou za sjednání konsolidace, která činí 1 000 Kč za každých 50 000 Kč úvěru.
 • Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 192 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 30.09.2022 v 10 hodin 57 minut.
 • Trvalý příkaz je způsob, jak nastavit pravidelné platby na váš bankovní účet, například splátky úvěru, pojistného nebo nájemného.

Rovněž mi vadí vysoké poplatky za vedení hypo účtu a kreditka, kterou mi doslova vnutili při sjednávání úvěru.“.

 • Automat 7 Sins je jistě také vhodný pro všechny opatrné hráče, kteří si chtějí zahrát o skutečné peníze, ale přece jen nechtějí točit za příliš vysoké sázky.
 • V České republice působí jeden Operátor trhu s elektřinou (OTE ČR), který organizuje trh s elektřinou, a tři distributoři elektřiny. Ti vlastní elektrické vedení, s jehož pomocí přivádějí elektřinu k odběratelům.
 • Era jinak poskytuje komplexní nabídku finančních služeb, která kromě hypotéky zahrnuje běžné účty, platební karty, spořicí a investiční produkty, půjčky, pojištění atd.
 • Upozornění: Poslední aktualizace tohoto článku proběhla 14/11/2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.
 • Jestliže změna zaměstnání nepřichází v úvahu, nebo se domníváte, že byste se na lépe dostanou pozici nedostali, zkuste se zamyslet nad tím, jak byste mohli vydělávat mimo své zaměstnání.


Ze sázek na čísla chybí pouze sázka na šest čísel (šestičíslí).

50 000 Kč ke vkladu a 300 Kč zdarmaRegistrujte se u Fortuny a získejte 300 Kč bonus zdarma a nárok hrát o vstupní bonus až 50 000 Kč ke vkladu.

Hlavní výhody platby TrustPay:

S půjčkou Acema si můžete půjčit 100 000 Kč až 50 000 000 Kč.


Například při půjčce ve výši 10 000 Kč se úrokovou sazbou 10 %, poplatkem 100 Kč a dalšími náklady ve výši 50 Kč by byla RPSN = [(10 + 100 + 50) / (10 000 / 100)] x 100 = 15 %.

 • SWIFT RB je RZBCCZPP, IBAN čísla účtu CZ32 5500 0000 0003 4377 2002.
 • Pokud podnikáte na volné noze, neuplatňujte minimálně jedno zdaňovací období před žádostí o hypotéku výdajový paušál.
 • Kč nakoupila 10 jednotek kryptoměny a následně jste prodala 1 jednotku za 100 000 Kč, budete mít zisk ke zdanění 50 000 Kč (prodejní cena 1 jednotky 100 000 Kč minus nákupní cena 1 jednotky 50 000 Kč). .
 • Víte o tom, že ročně lze získat klidně i stovky free spinů a další milých dárků v podobě vkladových bonusů, nebo losování o hodnotné ceny? Opravdu je to tak.
 • I když se budete věnovat zcela základním sportům, jako je fotbal, běh nebo cyklistika, účast na závodech nebo turnajích představuje pro pojišťovny vyšší riziko.


Už si stačí jen vybrat tu správnou lednici.

žádat poprvé? Pak jistě oceníte možnost získat půjčku zdarma.

Ty mohou nastartovat zdravotní problémy, jako je alergie, astma, ekzém a další.

Platit v obchodě můžete také mobilem, pokud si přidáte kartu do Apple Pay nebo Google Pay.

A získat tímto způsobem můžete od 100 Kč až po 20 000 Kč.

Zajímavé je pak srovnání tepelného čerpadla s dalšími energetickými zdroji. V níže uvedené tabulce je uvažován dům se spotřebou tepla 15 700 kilowatthodin ročně.

Acema půjčka nabízí 100 000 Kč až 50 000 000 Kč.

OPR firemní úvěr nabízí 50 000 Kč až 1 000 000 Kč.

Tato cena je pro dodavatele pouze orientační, není závazná, ale vám to dá dobrou představu o tom, kde by se ceny plynu měly pohybovat podle aktuální situace na trhu.Co se týká poplatků, tak za výběr z bankomatu je cena vždy stejná – 49 Kč + 1 % z vybírané částky (bez ohledu na banku, bez ohledu na to, zda jde o ČR nebo zahraničí).

 • První národní platidla zahrnovala nominální hodnoty 1 Kč, 5 Kč, 10 Kč, 20 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 5 000 Kč.
 • dne se začíná počítat denní úrok 0,2833 % (u příslušné půjčky představuje 45,33 Kč).
 • Banky po vás navíc kromě osobního účtu budou často vyžadovat i mnohem přísnější úvěrové podmínky.
 • Pokud bydlíte v pronajaté nemovitosti, zkuste se s pronajímatelem dohodnout na odkladu nájemného, případně na jeho dočasném snížení.
 • Podnikatelské úvěry poskytuje od 300 000 až do 50 000 000 Kč.

Místo toho si ověřte, zda můžete půjčku refinancovat (domluvit si nižší úkor, nižší splátky atp.).

Porovnávat budeme úvěry od 50 000 Kč do 500 000 Kč a k nim odpovídající doby splatnosti.

Nejlevnější varianta, která má pojistný limit 3 000 000 Kč na léčebné výlohy a repatriaci. Omezení je u ošetření zubů, kde je limit 10 000 Kč. Opatrovník a psycholog (sociální pracovník) mají limity 50 000 Kč.

Ty dokáží na jediném místě porovnat aktuální parametry vícero úvěrů najednou.


Zaplo nabízí první půjčku až do 16 tisíc Kč úplně zdarma. Kromě toho vám poskytne peníze už za 15 minut. Zaplo půjčka tak vyřeší vaše krátkodobé finanční problémy úplně zadarmo!

Chcete se hraní v casinu věnovat skutečně naplno a hraní o malé částky vás zkrátka nudí? Zapomeňte na drobné casino bonusy a pojďte si pro balíček bonusů v hodnotě až 25 000 Kč.Při výběru vhodné pojistky se zaměřte nejen na cenu, ale především limity, bonusy a služby, které vybraná pojišťovna nabízí.

Pokud však máte reálné důvody obávat se, že by některá z pojistných událostí mohla nastat (pojišťovně to samozřejmě nesdělujte), může být pro vás pojištění variantou, kterou je třeba vzít v úvahu – ale zejména také opravdu dobře promyslet.

Při hodnocení loterie Kostky od Sazky bylo využito makra, které vygenerovalo všech 46 656 možných rozložení kostek a pak již bylo snadné provést součty a výpočty pravděpodobností.

Necelých tisíc kilometrů východně od Madagaskaru leží ostrovní stát Mauricius obklopený korálovým útesem, jenž sem každoročně láká stovky tisíc turistů.

V dubnu se totiž v katalogu her objevilo šest naprosto exkluzivních her z dílny Apollo Games a spolu s nimi jste mohli získat až 120 volných zatočení.

Emma‘s credit s.r.o. Na Bojišti 1472/20 Nové Město, 120 00 Praha 2 Tel.: 226 254 777 E-mail: emma@emmascredit.cz Web: emmascredit.cz

Dále se zde nachází Mystery symbol hvězdy – tři znamenají náhodnou výhru mezi minimální a maximální výhrou pro danou sázku.

Nejnižší úroková sazba začíná už na 5,9 % ročně, RPSN (roční procentní sazba nákladů) je od 6,01 %. .

Že ještě nemáte ve Fortuně Vegas účet? Můžete to jednoduše napravit pomocí našeho odkazu.

Především v některých půjčovnách automobilů přijímají pouze kreditní karty, což vás může nemile překvapit, pokud budete tuto službu poptávat až na místě.


Žadatelé ve věku do 36 let se budou potýkat s hodnotou DTI 9,5.

To znamená, že můžete nakupovat i tehdy, kdy vlastní peníze na účtu nemáte.Kreditní karta je tedy formou úvěru, který Vám banka poskytuje.Cirkulární ekonomika je v poslední době velmi často skloňovaným tématem, které rezonuje snad všemi zeměmi na světě.
Broadcom jest producentem półprzewodników (chipów).Aplikace My Air navíc sama pozná, jestli klient NFC ve svém telefonu má, a na novou možnost jej upozorní.

 • Těm se vyplatí půjčky na nečekané výdaje, které i je samozřejmě mohou potkat.
 • Drobné půjčky jsou dostupné výrazně širšímu spektru zákazníků oproti vyšším úvěrům a to proto, že je z podstatné části nabízí nebankovní společnosti, které jsou známé mírnějšími podmínkami.
 • Sberbank FÉR půjčka nabízí 50 000 Kč až 1 000 000 Kč.
 • Například na dosažení patnácti výher po sobě by měl být vypsán férový kurz 49 424 ku jedné, přičemž kurz má stejný význam jako u sportovních sázek, tam se kurzy pohybují většinou v intervalu 1,01 až 10.
 • Ukazatel RPSN vám zase ukáže, kolik za půjčku průměrně za rok zaplatíte.

Můžete tak ušetřit spoustu peněz a získat mnohem lepší podmínky, než u vašeho stávajícího poskytovatele.

Za spotřebitelský úvěr je ve spotřebitelském zákoně (§2) považovaná každá půjčka, úvěr nebo odložená platba (nákup na splátky) poskytnutá spotřebiteli.

Acema půjčka nabízí 20 000 Kč až 50 000 000 Kč.

Všechny podklady si vezměme domů, v klidu si je projděme a hlavně si spočítejme, zda budeme mít celou dobu splácení na všechny splátky.


Výhodou produktu je jeho flexibilita, rychlost vyřízení a nadprůměrná schvalovatelnost žádostí.

Některé loterie Sazka nabízejí kromě hlavní hry také hry doplňkové. Za pár korun navíc tak můžete vyhrát zajímavé částky. Výhry jsou připisovány pro shodu posledních dvou, tří, čtyř až x čísel na sázence. 

Zatímco se svým potomkům snaží pomoci z finanční nouze, sami upadají do velkých dluhů, se kterými si nedokáží poradit a nakonec končí v exekuci.

Zavedení limitů DTI a DSTI jednoduše znamená, že každý člověk bude potřebovat daleko větší úspory a dostatečně vysoký příjem, aby mohl o vlastním bydlení vůbec začít přemýšlet.

Taková, za kterou zbytečně nepřeplatíte a bezpečně na ni dosáhnete.

Ve Ferratum Bank vyřizujeme žádosti klientů 7 dní v týdnu,24 hodin denně a peníze na účet převádíme do 1 minuty od schválení.

Napište své zkušenosti s Cool Credit půjčkou a zapojte se do diskuse. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Celkové avizované RPSN půjčky (tedy úroky a poplatky spojené s poskytnutím půjčky) činí 9 204,4% (ročně).

Zdroj dat: Loterías y Apuestas del Estado [cit. 2013-12-19], zpracování vlastní.


A k tomu jsou právě ideální dudlíky se zabudovaným teploměrem.

Často se po žadatelích nepožaduje doložení výše příjmu, neprověřují se záznamy v registry dlužníků nebo se na ně nebere zřetel a ani není potřeba ručitel či jiná forma záruky.

Ke každému zájemci přistupujeme individuálně a dáváme mu možnost si úvěr přizpůsobit.

Veškery obsah tohoto Webu jako jsou texty, články, názory, postupy, návody, obrázky, fotografie, grafika, ilustrace, číselné údaje, výpočty apod.

Pokud jste si u této banky zakládali účet, pak pravděpodobně vlastníte základní variantu eKonto Smart.

Špatná finanční situace nepřivádí nikoho k lepší náladě, zvláště tehdy, pokud jsou peníze potřebné k přežití či zabezpečení rodiny.

V některých případech si můžete na konci pronájmu vozidlo odkoupit do svého vlastnictví, ale nikdy nebudete znát zůstatkovou cenu předem.

Zákon o spotřebitelském úvěru vysloveně zakazuje poskytovat půjčku proti směnce.

Tipsport casino nezíská od banky žádné informace o stavu vašeho konta. Ve skutečnosti můžete k tomuto účelu klidně použít nějaký málo využívaný účet, na kterém nemáte žádné peníze. Není to podstatné.Jen málokdo z vás jistě přehlédl poutavé nabídky typu, „úrok již od …“ či „vyřízení půjčky do 10 minut“ a podobně.


Cestovní pojištění AXA získalo nejvyšší ocenění ve své kategorii v renomované oborové soutěži Zlatá koruna 2020 v podkategorii Cestovní pojištění.

Výše bonusové částky je přímo závislá na velikosti vašeho vkladu na herní konto a je vždy ve výši 25 % z vložené částky. Nutnou podmínkou pro získání bonusu, je využití bonusového kódu "patek25" při vkladu na herní konto.

Typicky se jedná o okamžité půjčky pro dlužníky, o půjčky bez registru nebo o půjčky před výplatou.

Oblibu si tento stroj získal hlavně díky tomu, že přijímal i papírové peníze (což dříve nebylo běžné).

nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 50 000 Kč až 1 000 000 Kč.

Pokud pocházíte z Olomouce nebo z jeho okolí tak můžete peníze z půjčky čerpat už dnes? Stačí si vyplnit krátkou a jednoduchou online žádost a o vše ostatní se postaráme my.

Mnoho lidí však v souvislosti s rostoucími cenami klasických obydlí volí stále častěji také alternativy.

Zcela zásadní otázkou při cestování po Chorvatsku je výběr dopravního prostředku. Pokud budete cestovat vlastním autem, bude pro vás doprava na jakékoli místo výrazně jednodušší.

Rozsah půjčky: 500 - 4 500 KčNic není jen "formalita", jak Vás může věřitel, respektive zprostředkovatel úvěru, přesvědčovat, každé ustanovení ve smlouvě má své opodstatnění.

Co se týká doby splatnosti, ta zůstává stejná a vždy je možné si ji zvolit na období mezi 7 až 28 dny.

Dále pojišťuje odpovědnost, konkrétně na zdraví jiné osoby do 5 000 000 Kč, na majetku jiné osoby do 3 000 000 Kč a za ušlý zisk jiné osoby do 50 000 Kč.

V případě že si zřídíte úvěr ve výši 10000 Kč se splatností 30 dní zaplatíte celkově 12 970 Kč. Poplatek za sjednání půjčky činí 2 970 Kč.Sídlo: Radlická 333/150, 150 57 Praha Kontaktní email: helpdeskeb@csob.cz Web: https://www.erasvet.cz/ Kód banky: 0300 SWIFT (BIC): CEKOCZPPXXX

 • Vyrobili jsme keramické zvonečky a andílky, které se budou prodávat na vánočních trzích.
 • Ať už se bez vánoční půjčky obejdete, nebo ne, nezapomeňte na to, že jsou Vánoce o tom, si být nablízku s těmi, které milujete. Tak odložte stres za dveřmi a užijte si svátky klidu a míru.
 • Mladí lidé se budou moci vrátit v čase - do minulosti, kdy banky poskytovaly tak velké hypotéky, jak vysoká byla hodnota pořizované nemovitosti určené k vlastnímu bydlení.
 • Vyžaduje to značnou dávku disciplíny, ale pomůže to překonat případné výkyvy a zajistit si dlouhodobě kladnou bilanci.
 • Díky tomu máme jistotu, že vybereme vždy tu nejvýhodnější, jaká na trhu existuje.